Ha igazak Rád a következők:

  • Érdekelnek a hálózati és biztonsági technológiák.
  • Szeretsz programozni, és igényes vagy a munkáddal kapcsolatban.
  • Kreatív problémamegoldó vagy elemző logikával.
  • Képes vagy lelkesedni és lelkesíteni.

Akkor valószínűleg Te jól éreznéd magad a munkatársunkként.

Hogy mi lenne a feladatod?

  • Együtt gondolkodni és dolgozni egy agilis csapattal.
  • Részt venni a közös tervezésben, fejlesztésben és hibajavításban.
  • "Tiszta kódot" (a'la CleanCode) írni, tiszta architektúra tervezni.
  • Fejleszteni termékeink fejlesztési, tesztelési módszereit.
  • A leendő és meglévő felhasználók igényeinek maximális figyelembe vétele.
  • Saját, illetve a csapattagjaid képességeit folyamatosan fejleszteni.

Elvárások:

  • Legalább 3-4 éves fejlesztési tapasztalat C/C++ nyelven.
  • Verziókezelő rendszer használatában szerzett tapasztalat (git, cvs, svn stb.).
  • Alkalmazásfejlesztési tapasztalat Linux környezetben.
  • Gyakorlat különböző fejlesztőeszközök használatában (debugging, profiling, finding memory leak stb.).
  • TCP/IP hálózati ismeretek.
  • Magabiztos angol nyelvismeret (dokumentáció olvasása és írása).
  • Újdonságokra, tanulásra való nyitottság.
  • Csapatmunkára való képesség.

Előny:

  • C++11 szabvány ismerete.
  • Python fejlesztési tapasztalat.
  • Open Source fejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Agilis módszertanok (Scrum/KanBan) ismerete.
  • TDD alkalmazása.
  • Virtualizációs technológiák ismerete.
  • Remote provisioning eszközökkel (Puppet, Salt, Chef stb.) szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, modern iroda
  • Képzési lehetőségek
  • Fiatalos csapat
  • Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

hr@balasys.hu