Ha igazak Rád a következők:

  • Felsőfokú végzettség vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok.
  • Tapasztalat Linux Unix rendszerek adminisztrációjában.
  • TCP/IP hálózatok, alkalmazás szintű protokollok, hálózati kommunikáció és routing, virtuális hálózatok, tűzfal technológiák, script nyelvek (perl, python, bash, awk).
  • Elterjedt szerver alkalmazások (Apache, Sendmail stb) ismerete.

Akkor valószínűleg Te jól éreznéd magad a munkatársunkként.

Hogy mi lenne a feladatod?

  • Presales folyamatok támogatása:
  • az ügyfelek valós technikai igényeinek felmérésével
  • ezen igények dokumentálása
  • kereskedők felé technikai és erőforrás igények jelzésével árajánlat adásban való segítség
  • Unix/Linux alapú hálózati határvédelmi és kiszolgáló rendszerek
    • tervezése,
    • implementálása,
    • dokumentálása,
    • és üzemeltetése.

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, modern iroda
  • Képzési lehetőségek
  • Fiatal csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

hr@balasys.hu