Ha igazak rád a következők:

Analitkus szemléletmóddal rendelkezel, és szeretnél egy agilis csapatban a Zorp technológiára épülő IT biztonsági szoftverek tesztelésének végrehajtásával és dokumentálásával foglalkozni.

Akkor valószínűleg Te jól éreznéd magad a munkatársunkként.

Ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Linux operációs rendszer ismerete
  • TCP/IP hálózati protokollok ismerete
  • Python programozási nyelv ismerete
  • Minőség- és folyamatorientált szemlélet
  • Rugalmas hozzáállás
  • Ügyfél analitikus szemléletmód
  • Minimum 1-2 éves tesztelési tapasztalat
  • Angol nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, modern iroda
  • Képzési lehetőségek
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

hr@balasys.hu